חדרי בריחה מציאות מדומה (VR)

חדרי בריחה הפכו לבילוי כל כך פופולרי שאין כמעט אחד שלא היה. יש שחקנים שכבר היו ב10 חדרי בריחה ואף יותר וכעת מחפשים ריגוש מיוחד. חדר בריחה מציאות מדומה הוא השלב הבא של חדרי הבריחה! מתאים לשחקני אסקייפ רום מנוסים וגם לחדשים שזה חדר הבריחה הראשון שלהם. במציאות מדומה אין חוקים, אתם תחוו חדרי בריחה ללא כוח כבידה, עולמות וירטואליים בהם אתם צריכים לבצע קסמים כדי לפתור חידות או חדרים המשלבים קרבות לייזר עם רובוטים. אין גבול לדימיון! רק לשים משקפי VR ולחוות מציאות חדשה ב-360 מעלות עם גרפיקה וסאונד מעולים.

Virus games

מרכז מציאות מדומה של virus games מציע: מבחר משחקי VR לכל הגילאים: משחקי יצירה בהם מציירים בתלת מימד, טיפוס בגובה, ירייה בחץ וקשת, ניסויים מדעיים, משחקי תחרויות ספורט מול משתתפים אחרים

קרא עוד ←

Trigger VR – חדר בריחה משימה בלתי אפשרית

תדמיינו זירת משחקים שלמה, פרטית רק שלכם, בה אתם מסתובבים בחופשיות עם משקפי מציאות מדומה בתוך משחק מטורף. חדר שלם המצויד בחיישנים ומערכות עקיבה מתקדמות. זה נקרא Room Scale VR!

קרא עוד ←

Cyber Quest Gravity גרוויטי סייבר קווסט

בחדר הבריחה Gravity המשתתפים לא רואים אחד את השני. החדר חשוך וקריר, המשתתפים מרכיבים משקפי מציאות מדומה ונכנסים כולם ביחד לאותו עולם מציאות מדומה. שיתוף הפעולה במשחק הוא המפתח לניצחון.

קרא עוד ←